Mitel, globalny lider w komunikacji biznesowej, ogłosił 8 maja, że TMC przyznała MiVoice Business nagrodę za produkt roku 2024 w dziedzinie komunikacji zintegrowanej.

To już drugi rok z rzędu, kiedy rozwiązanie Mitel otrzymuje to prestiżowe wyróżnienie.

MiVoice Business to potężna platforma komunikacji zintegrowanej (UC), która dostarcza organizacjom kompleksowe rozwiązanie do komunikacji, współpracy i obsługi klienta. Codziennie zaufanie do niej pokładają małe, średnie i duże przedsiębiorstwa na całym świecie. System oferuje szeroki wachlarz funkcji, integracje z popularnymi aplikacjami biznesowymi oraz upraszcza codzienne zadania, poprawiając doświadczenie pracowników.

Różnorodne opcje wdrożenia

Organizacje mogą wybierać spośród różnych opcji wdrożenia, w zależności od ich wielkości i potrzeb. Mniejsze firmy mogą wdrożyć MiVoice Business na kontrolerze SMB Mitel lub na jednej maszynie wirtualnej (VM) w swojej prywatnej chmurze. Większe organizacje mogą wdrożyć system na maszynach wirtualnych w swojej prywatnej chmurze lub w publicznej instancji chmurowej. Całe rozwiązanie można nabyć poprzez tradycyjne licencje wieczyste (CapEx) lub w modelu subskrypcyjnym (OpEx).

Elastyczność i innowacyjność

“MiVoice Business to doskonały przykład tego, co Mitel robi najlepiej – dostarcza elastyczne, innowacyjne rozwiązania, które przynoszą rzeczywistą wartość dla organizacji każdej wielkości,” powiedział Martin Bitzinger, wiceprezes ds. zarządzania produktami w Mitel. “Od dużych samorządów i szpitali po małe regionalne banki i sklepy detaliczne, MiVoice Business zapewnia szybkie i efektywne komunikacje, które są niezbędne do sukcesu. Dzięki specjalnie zaprojektowanym platformom sprzętowym i potężnym aplikacjom, system ten został stworzony, aby utrzymać pracowników, współpracowników i klientów w stałej łączności w nowoczesnym miejscu pracy.”

Uznanie branży

“Z wielką przyjemnością honoruję Mitel jako laureata nagrody TMC za produkt roku 2024 w dziedzinie komunikacji zintegrowanej za ich innowacyjne rozwiązanie, MiVoice Business,” powiedział Rich Tehrani, CEO TMC. “Nasi sędziowie byli pod wielkim wrażeniem pomysłowości i doskonałości Mitel w ich przełomowej pracy nad MiVoice Business.”

AllVoice – Twój zaufany partner biznesowy Mitel

Jako partner biznesowy Mitel, AllVoice wspiera firmy w implementacji i optymalizacji rozwiązań komunikacyjnych. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie wdrożeń MiVoice Business, a także MiOffice 400, dostosowując system do indywidualnych potrzeb każdej organizacji. Nasze doświadczenie i wiedza techniczna pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość usług, gwarantując niezawodność i efektywność komunikacji w Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak MiVoice Business może usprawnić komunikację w Twojej firmie, skontaktuj się z nami już dziś. Nasi eksperci są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu.

Informacje o TMC

TMC, globalna firma medialna, oferuje platformy redakcyjne skupione na wiadomościach i rozwiązaniach, wydarzenia na żywo, webinary i reklamy online, dostarczając globalnym nabywcom cennych informacji potrzebnych do podejmowania świadomych decyzji zakupowych w technologii. Wiodący dostawcy technologii polegają na TMC, TMCnet i ich rodzinie stron oraz wydarzeń w celu budowania marki, thought leadership i generowania leadów. Ich wydarzenia na żywo, takie jak ITEXPO #TECHSUPERSHOW, oferują nieporównywalną widoczność i możliwości sprzedaży dla wszystkich uczestników.

Zapraszamy do kontaktu z nami

Kontakt z doradcą

EN