Mitel

Mitel

Bezproblemowa i opłacalna komunikacja wielu lokalizacji, pracowników i klientów może być trudna, ale z Mitel nie musi tak być!

Zakup nowego systemu telekomunikacyjnego do firmy to poważna decyzja. Możliwości ujednoliconej komunikacji (UC) mogą zapewnić Twojej organizacji nowe sposoby płynnej komunikacji i efektywnej współpracy.

Dzięki 45-letniemu doświadczeniu w branży, Mitel pomaga firmom łączyć się, współpracować i zapewniać klientom jeszcze lepsze doświadczenia. Nie bez powodu Mitel cieszy się zaufaniem 70 milionów użytkowników biznesowych w ponad 100 krajach.

Jako oficjalny Partner Mitel w Polsce jesteśmy w stanie skutecznie pomóc Ci w wyborze odpowiedniego rodzaju rozwiązania telekomunikacyjnego, który spełni twoje obecne i przyszłe potrzeby biznesowe i zostanie dostarczony na czas i w ustalonym budżecie.

Watch now

MiVoice Office 400


MiVoice Office 400 otwiera pełny wachlarz wydajności nowoczesnej komunikacji biznesowej, spełniając wymagania komunikacji profesjonalnej dzięki szybkiemu reagowaniu na innowacje i nowe sposoby pracy zdalnej. Rozwiązanie jest przeznaczone dla małych i średnich segmentów, oferując rozbudowane UCC, contact center i funkcje mobilne, a także szeroką ofertę telefonów.

Zobacz więcej

Telefony biznesowe, urządzenia i akcesoria


Pozyskaj telefony stacjonarne, konferencyjne, których potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swój system komunikacji biznesowej. Możesz znaleźć wszystko, od niedrogich telefonów klasy podstawowej po zaawansowane telefony dla kadry kierowniczej z bezprzewodowymi słuchawkami, akcesoriami.

Zobacz więcej

MiVoice Bussiness


Lokalny system telefonii biznesowej, który ma wszystko, czego potrzebuje Twoja organizacja, aby zapewnić klientom doskonałe wrażenia. MiVoice Business to wielokanałowa platforma komunikacyjna dla organizacji, która zapewnia obsługę głosu, wiadomości, SMS, aplikacje mobilne, wysokiej jakości połączenia video-konferencyjne.

Zobacz więcej

Rozwiązania telekomunikacyjne dla hoteli


Zadowolenie klienta ma zasadnicze znaczenie dla hoteli, pensjonatów, domów opieki i każdej firmy oferującej usługi zarządzania gośćmi. Pakiet hotelowy Mitel 400 to idealne rozwiązanie komunikacyjne, które można bezproblemowo zintegrować z procesami biznesowymi i doskonale wspierać pracowników w ich codziennej pracy.

Zobacz więcej

Zapraszamy do kontaktu z nami

Kontakt z doradcą

PL