O firmie

O nas

O firmie


AllVoice koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług swoim Klientom. Jesteśmy zespołem młodych a zarazem doświadczonych specjalistów działających z pasją w branży telekomunikacyjnej. Jako spółka posiadająca status Sapphire Business Partner koncernu AVAYA od wielu lat zajmujemy się implementacją i serwisowaniem systemów telekomunikacyjnych.

Działamy dynamicznie oraz kompleksowo na rynku lokalnym jak i poza granicami kraju. Obecnie nasza aktywność obejmuje 23 kraje z regionu EMEA.

Dodatkowo na chwilę obecną jesteśmy również jedynym w Polsce certyfikowanym dystrybutorem koncernu Spectalink będącego natomiast liderem na rynku rozwiązań bezprzewodowych zoptymalizowanych do trudnych warunków otoczenia tj. magazyny, hale produkcyjne.

Obszary działania


AllVoice działa w branży technologii teleinformatycznych projektując, dostarczając i integrując środowiska telekomunikacyjne i teleinformatyczne w przedsiębiorstwach. Nasza działalność́ charakteryzuje się̨ wysoką technologią, specjalistyczną wiedzą oraz współpracą̨ z czołowymi producentami tej branży na świecie.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują zaawansowane systemy telekomunikacyjne również chmurowe, w tym telefonia IP, aplikacje typu Call Center, Contact Center, oraz systemy Video- konferencyjne, w których firma specjalizuje się od wielu lat.

+23 Krajów

+300 Obsługiwanych centrali PBX

+35 000 Zarządzanych urządzeń końcowych

PL