Spectralink

Spectralink

Pomóż swoim pracownikom pozostać w kontakcie - bez względu na to, gdzie się znajdują.

Spectralink jest liderem na rynku mobilności korporacyjnej dzięki najbardziej rozpowszechnionemu w branży portfolio rozwiązań bezprzewodowych zoptymalizowanych do krytycznych zastosowań w służbie zdrowia, sprzedaży detalicznej, produkcji i hotelarstwie.

Słuchawki bezprzewodowe Spectralink zmieniają sposób komunikacji korporacyjnej, umożliwiając pracownikom pełną mobilność w każdym środowisku pracy. Telefony Spectralink zbudowane z trwałych materiałów są idealne do trudnych warunków, takich jak magazyny, hale produkcyjne i oferują możliwość sterylizacji do użytku w szpitalach. Słuchawki mogą komunikować się z urządzeniami Bluetooth, mają wbudowane skanery kodów kreskowych, a także przyciski typu "Alarm" lub system „Naciśnij i mów”.

Allvoice jest jedynym certyfikowanym dystrybutorem Spectralink w Polsce. Jesteśmy w stanie skutecznie pomóc w wyborze odpowiedniego rodzaju rozwiązań telefonii bezprzewodowej.

Watch now

Seria Smartfonów Versity


Wersje smartfonów korporacyjnych (seria 95 i 96) na nowo definiują mobilność w przedsiębiorstwie. Wygląd i styl ulubionego telefonu osobistego oraz wszystkie funkcje urządzenia klasy korporacyjnej sprawiają, że rozwiązania nowej generacji oferują niezrównaną trwałość, usprawnione przepływy pracy i komunikację 24 × 7 dla pracowników mobilnych.

Portfolio DECT'ów


Skutecznie zmień mobilność w miejscu pracy dzięki stylowym i wytrzymałym rozwiązaniom Spectralink typu DECT. Modułowe portfolio i zintegrowane aplikacje biznesowe działające z częstotliwością 1,8 / 1,9 GHz znacznie poprawiają zarówno szybkość reakcji, jak i produktywność.

Seria Wi-Fi 84


Dzięki wiodącej na rynku jakości głosu HD, trwałości i interoperacyjności WLAN, słuchawki Spectralink z serii 84 zapewniają doskonałą jakość obsługi dzięki Spectralink VQO (Optymalizacja jakości głosu). Seria 84 jest zasilana przez oprogramowanie UC, które zapewnia pełną integrację ze wszystkimi głównymi platformami połączeń SIP.

Zapraszamy do kontaktu z nami

Kontakt z doradcą

PL