Microsoft Teams Phone

Przejdź na bardziej ujednoliconą komunikację mobilną za pomocą Microsoft Teams

Porozmawiaj z ekspertem >

Przedstawiamy bezpośrednią integrację między słuchawkami Spectralink DECT i Microsoft Teams Phone. Teraz Twoje zespoły w ciągłym ruchu mogą korzystać ze wszystkich narzędzi do współpracy w chmurze za pomocą telefonów DECT, na których pracują bez zbędnych "bramek" innych firm.

Korzyści z integracji Spectralink DECT z Microsoft Teams Phone

Zapewnia pracownikom mobilnym usługi Microsoft Teams Phone na słuchawkach DECT, zachowując integrację z platformami do przesyłania wiadomości, alertów i alarmów w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony pracowników.

 Zmniejsza koszty, umożliwiając klientom wycofanie starszych systemów PBX DECT i wspieranie pracowników mobilnych za pomocą rozwiązania DECT zintegrowanego z Microsoft Teams.

Zapewnia wiodące na rynku dostarczanie spójnej i ciągłej jakości głosu klasy korporacyjnej, bezpiecznie pokrywając cały teren przedsiębiorstwa; bez względu na ich rozmiar.

Integracja z Spectralink

Światowej klasy rozwiązanie DECT firmy Spectralink zostało stworzone z myślą o pracownikach "bez biurek". To elastyczne i skalowalne rozwiązanie zapewniające wysokiej jakości i bezpieczną komunikację głosową w całej sieci.

Dzięki bezpośredniej integracji Spectralink DECT z Microsoft Teams Phone możesz skonsolidować, uprościć i obniżyć koszty swojego rozwiązania DECT, pozbywając się lokalnych central PBXrd i bramek firm trzecich.

Watch now

Watch now

Jakość głosu klasy korporacyjnej


Serwery Spectralink DECT komunikują się bezpośrednio z platformą Microsoft Teams Phone za pomocą protokołów SIP VoIP, tworząc bogaty w funkcje system telefoniczny klasy korporacyjnej, dzięki czemu Twoi pracownicy mogą współpracować i komunikować się z dowolnego miejsca.

Dzięki tej integracji telefony DECT mają taki sam status, jak każdy inny ważny telefon firmy Microsoft, dzięki czemu pracownicy pracujący poza biurem są w tej samej społeczności głosowej, co pozostali członkowie zespołu.

Serwis


Nasz zespół serwisowy wykorzystuje zaawansowany zestaw narzędzi, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu większej niezawodności i wydajności w obszarze komunikacji korporacyjnej. Zapewniamy spersonalizowaną obsługę, szybką odpowiedź na zapytania i ciągłość certyfikowanych inżynierów

Gotowy połączyć swoje mobilne zespoły?

Porozmawiaj z ekspertem >

PL