Usługi

Usługi

Od wstępnego planowania i projektowania po bezproblemowe wdrożenie, integrację i ciągłą optymalizację - AllVoice pomaga zapewnić maksymalne wykorzystanie inwestycji w komunikację.

Projektowanie

Nasze doświadczenie zapewnia, że zaproponowane rozwiązania będą spełniały aktualne i przyszłe potrzeby biznesowe oraz że zostaną dostarczone na czas i zgodnie z budżetem.

Zobacz więcej

Implementacja

Wykorzystując wiedzę profesjonalistów oraz zaawansowny sprzęt i oprogramowanie, pomagamy dostarczyć kompleksowe, czasem wyszukane, zakończone sukcesem projekty.

Zobacz więcej

Serwis

AllVoice proponuje szeroki zakres usług wsparcia sprzętu oraz oprogramowania rozwiązań telekomunikacyjnych dając Twojej firmie pewność i niezawodność.

Zobacz więcej

Administracja

Nasi konsultanci wiedzą jak ważna jest administracja, dlatego po zapoznaniu się z potrzebami Twojej organizacji określą i dostarczą odpowiedni poziom usług.

Zobacz więcej

Projektowanie


Wybierz wspólnie z nami odpowiednie rozwiązania dla swoich konkretnych potrzeb w obszarach takich jak telefonia IP, sieć bezprzewodowa, rozwiązania typu cloud i ujednolicona komunikacja. Skoncentrujmy się wspólnie na strategii IT i innowacjach w Twojej firmie podczas wspólnych warsztatów.

Poznajmy Twoje potrzeby...


Będziemy współpracować z Tobą, zaczynając od audytu istniejących środowisk i ich konfiguracji, przeglądu wymagań operacyjnych i strategicznych, poświęcając czas na zrozumienie Twoich unikalnych potrzeb, aby móc dopasować optymalne rozwiązania telekomunikacyjne.

Zgodnie z planem i budżetem


Od wielu lat mamy przyjemność projektować i wdrażać innowacyjne i najwyższej jakości rozwiązania telekomunikacyjne, zachowując z góry określone terminy i budżety naszych Klientów.

Implementacja


Nasi doświadczeni inżynierowie mogą zapewnić usługi wdrożenia pod tak zwany "klucz", aby pomóc Ci uzyskać maksymalną wartość z Twojego rozwiązania, zapewniając przy tym spokój i terminowość.

Zarządzanie projektem


Każdy z naszych projektów ma dedykowanego kierownika projektu, który wraz z zespołem Klienta zapewni instalację nowego rozwiązania zgodnie z wcześniej uzgodnionym planem.

Zespół inżynierów AllVoice


Nasi inżynierowie są przeszkoleni i certyfikowani przez wiodących dostawców telekomunikacyjnych na świecie. Ściśle współpracując z zespołem, zapewniają skuteczne wsparcie na miejscu i zdalnie, dzieląc się wiedzą z Klientami na wszystkich planowanych etapach projektu wdrożeniowego i poza nim.

Serwis


Nasz zespół serwisowy wykorzystuje zaawansowany zestaw narzędzi, aby pomóc Twojej firmie w osiągnięciu większej niezawodności i wydajności w obszarze komunikacji korporacyjnej. Zapewniamy spersonalizowaną obsługę, szybką odpowiedź na zapytania i ciągłość certyfikowanych inżynierów

Bezpieczeństwo & Niezawodność


Nasze usługi wsparcia systemu i sieci są zbudowane wokół Ciebie, zapewniając dostępność, niezawodność i bezpieczeństwo komunikacji biznesowej dzięki niestandardowym umowom SLA oraz certyfikowanym inżynierom AllVoice.

Dostępność


Nasi Klienci mają dostęp do wielokanałowej platformy AllVoice Desk w celu bieżącej obsługi zgłoszeń. Nasze podejście do konserwacji zapobiegawczej zapewnia niezawodność i wydajność systemów naszych Klientów na co dzień.

Administracja


AllVoice może również zarządzać bieżącymi zleceniami serwisowymi dotyczącymi instalacji, dodawania, zmiany, usuwania, rekonfiguracji i przenoszenia odpowiedniego sprzętu PBX („MAC”). Wszystko dostępne w jednym miejscu na platformie AllVoice Desk

AllVoice MAC


Podczas wdrażania nowych rozwiązań telekomunikacyjnych m.in. dodaje się nowych użytkowników, konfiguruje się nowe urządzenia przez co administracja IT może stać się coraz bardziej wyczerpującym zadaniem dla każdego przedsiębiorstwa. I w tym miejscu oferujemy naszą pomoc!

Niedroga administracja systemami


AllVoice weźmie odpowiedzialność za zdalną organizację systemu bezpieczeństwa i konfigurację Twojego systemu oraz zajmie się bieżącymi utrudnieniami - dając Ci spokój i pewność, że system jest prawidłowo skonfigurowany i działa tak jak powinien!

Zapraszamy do kontaktu z nami

Kontakt z doradcą

PL