IPO

Avaya IP
Office

Nowa ujednolicona komunikacja łączy klientów i pracowników za pomocą urządzeń i metod, które preferują, zawsze i w każdym miejscu.

Zmień sposób, w jaki mobilna, rozproszona siła robocza współpracuje z Avaya IP Office. Jako partner szafirowy Avaya, Allvoice udowodnił swoje umiejętności i możliwości dostarczania głosu, video na praktycznie dowolnym urządzeniu końcowym do komunikacji. IP Office został zaprojektowany do działania na standardowych urządzeniach, które są wystarczająco silne, aby obsługiwać do 3000 użytkowników w 150 lokalizacjach.

Platforma Avaya IP Office jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniając wszystkie niezbędne funkcje nowoczesnej telefonii IP. Ponadto IP Office można w łatwy sposób wdrożyć, uaktualnić i zarządzać. Dodatkowo można ją dowolnie skalować dla jednej lokalizacji lub wielu oddziałów.

Dowiedz się, dlaczego ponad 14 milionów ludzi na całym świecie korzysta z Platformy Avaya IP Office. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich możliwości i przydatnych funkcji IP Office.

Popraw efektywność pracowników


  • Daj pracownikom możliwość zdalnej pracy z tymi samymi opcjami komunikacji, co w biurze, aby ich praca mogła być jeszcze bardziej efektywna i komfortowa.
  • Pozwól pracownikom używać dowolnego numeru telefonu komórkowego lub domowego jako numeru telefonu biurowego.
  • Bezproblemowa integracja platformy IP Office z aplikacjami biznesowymi, z których korzystają pracownicy na co dzień.

Współpracuj efektywniej z Klientami


  • Połączenia przychodzące szybko trafiają do właściwej osoby - IP Office ma zaawansowane opcje routingu oparte na umiejętnościach konsultantów, aby połączenia były odbierane przez właściwą osobą, nawet jeśli ta osoba pracuje zdalnie.
  • Wyjdź poza połączenia głosowe, płynnie dodając do komunikacji chat internetowy, e-mail i faks.
  • Uzyskaj narzędzia do raportowania, które pokażą, jak dobrze Twoja firma wspiera klientów.

Zapraszamy do kontaktu z nami

Kontakt z doradcą

PL