Mitel

Mitel

Bezproblemowa i opłacalna komunikacja wielu lokalizacji, pracowników i klientów może być trudna, ale z Mitel nie musi tak być!

Zakup nowego systemu telekomunikacyjnego do firmy to poważna decyzja. Możliwości ujednoliconej komunikacji (UC) mogą zapewnić Twojej organizacji nowe sposoby płynnej komunikacji i efektywnej współpracy.

W tym miejscu chcemy przedstawić Państwu MiVoice Office 400, który otwiera pełne spektrum wydajności nowoczesnej komunikacji biznesowej, spełniając wymagania profesjonalnej komunikacji dzięki dużej wrażliwości na innowacje i nowe sposoby pracy. Rozwiązanie jest przeznaczone głównie dla małych i średnich firm, oferując mocne funkcje ujednoliconej komunikacji, contact center, a także szeroką gamę telefonów.

Jako oficjalny Partner Mitel w Polsce jesteśmy w stanie skutecznie pomóc Ci w wyborze odpowiedniego rodzaju rozwiązania telekomunikacyjnego, który spełni twoje obecne i przyszłe potrzeby biznesowe i zostanie dostarczony na czas i w ustalonym budżecie.

Watch now

Telefony biznesowe, urządzenia i akcesoria


Pozyskaj telefony stacjonarne, konferencyjne, których potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swój system komunikacji biznesowej. Możesz znaleźć wszystko, od niedrogich telefonów klasy podstawowej po zaawansowane telefony dla kadry kierowniczej z bezprzewodowymi słuchawkami, akcesoriami.

Efektywne contact center dla Twojego biura


Celem każdego contact center jest budowanie i utrzymywania rentownych i długotrwałych relacji z Klientami. Dzięki technologii Mitel możesz to zrobić przy wykorzystaniu wielokanałowej platformy, płynnie poruszają się między telefonem, e-mailem, SMS-em, czatem internetowym, mediami społecznościowymi i komunikacją osobistą.

Narzędzia do współpracy online dla średnich firm


Dzisiejsze zasoby ludzkie są bardziej zróżnicowane i rozproszone lokalizacyjnie. To sprawia, że ​​współpraca jest trudniejsza i ważniejsza - niż kiedykolwiek wcześniej! Dzięki aplikacjom Mitel możesz współpracować w sposób, który najbardziej Ci odpowiada, w tym połączenia głosowe i wideo, wiadomości błyskawiczne. 

Rozwiązania telekomunikacyjne dla hoteli


Zadowolenie klienta ma zasadnicze znaczenie dla hoteli, pensjonatów, domów opieki i każdej firmy oferującej usługi zarządzania gośćmi. Pakiet hotelowy Mitel 400 to idealne rozwiązanie komunikacyjne, które można bezproblemowo zintegrować z procesami biznesowymi i doskonale wspierać pracowników w ich codziennej pracy.

Zapraszamy do kontaktu z nami

Kontakt z doradcą

PL
EN PL